We are in social networks. Join!

To post a comment, register or log in to this link: Facebook.

Or log in with...

Дуже гарна відеозйомка з весілля моєї подруги. Творчі майстри свого діла. Робота виконана з любовью. Дякую весільним відеооператорам Video-Vesillia.com.ua. Ви справді професіонали своєї справи...
Reviews author: Елена Ярошенко
User from: Facebook

Спасибі Вам велике за весільне відео на замовлення та виконану роботу. Відео з весілля вийшло шедевральним. Всі найважливіші моменти зняли красиво і сама весільна відеозйомка якісна. Я звичайно не професіонал, але відео торжества вийшло як цікавий фільм. Із задоволенням переглядаємо всією сім'єю.
Reviews author: Irina Mayer
User from: Facebook

Велике спасибі оператору Ярославу та Лізі, за зйомку нашого весілля. Ви професіонал своєї справи. Я обовязково буду рекомендувати ваші послуги весільного відеооператора усім своїм друзям. П.С. Дякую за знижку!)
Reviews author: Алена Войтиховская
User from: Facebook

Спасибо https://video-vesillia.com.ua, за качественную съемку свадьбы! Все важные, яркие моменты запечатлены, видео качественное в широком формате. Работа выполнена профессионально.
Reviews author: Александр Грудина
User from: Facebook

Дуже хороший весільний відеооператор. Я задоволена що замовела його на вашому сайті https://video-vesillia.com.ua. Всім рекомендую його. Я сама замовляла відео зйомку на весілля свого сина, задоволені відеозйомкою залишилися всі.
Reviews author: Ирина Нестерова
User from: Facebook

Дякую за вашу старанну працю. Ми дуже задоволені що запросили знімати весілля саме вас. Весільне відео вийшло дуже красиве і ми як зірки в кінострічці)
Reviews author: Вика Лапушева
User from: Facebook

Робота відеооператора прекрасна. Славко ти просто супер! Дуже вдалі ракурси, жодного важливого моменту весілля не пропущено. Спасибі величезне за збережені щасливі моменти нашої родини.
Reviews author: Александра Косьмин
User from: Facebook

Хороший оператор, спасибі за гарне весільне відео! Моя дружина на десятому небі від відеозйомок весілля.) Аерозйомка просто неперевершена! А я там такий класний вийшов ніколи не міг подумати що я фотогенічний, ось що значить професійна техніка. Велике Дякую - Дякую..!
Reviews author: Alex Kravin
User from: Facebook

Я не очікувала, що наше весільне відео з виїзної церемонії, буде настільки прекрасним. Мені здається, що все настільки шикарно було, що не потрібні ні замки, ні конів, ніякої атрибутики. Просто ми та наші гості. Спасибі за ваш професіоналізм.
Reviews author: Алекса Королева
User from: Facebook

Дуже дякую за весільне відео. Дуже хороша Love story вийшла. Ми всією сім'єю подивилися, і нам всім дуже сподобалося. Всі такі красиві та щасливі на відео!
Reviews author: Женя Налитова
User from: Facebook