Мы в социальных сетях. Подпишись!

Ознакомиться и оставить отзыв о Свадебной видеосъемки, компании Video-Vesillia.com.ua.

Or log in with...

Дуже гарна відеозйомка з весілля моєї подруги. Творчі майстри свого діла. Робота виконана з любовью. Дякую весільним відеооператорам Video-Vesillia.com.ua. Ви справді професіонали своєї справи...
Отзыв оставил: Елена Ярошенко
Зарегистрирован в: Facebook

Спасибі Вам велике за весільне відео на замовлення та виконану роботу. Відео з весілля вийшло шедевральним. Всі найважливіші моменти зняли красиво і сама весільна відеозйомка якісна. Я звичайно не професіонал, але відео торжества вийшло як цікавий фільм. Із задоволенням переглядаємо всією сім'єю.
Отзыв оставил: Irina Mayer
Зарегистрирован в: Facebook

Велике спасибі оператору Ярославу та Лізі, за зйомку нашого весілля. Ви професіонал своєї справи. Я обовязково буду рекомендувати ваші послуги весільного відеооператора усім своїм друзям. П.С. Дякую за знижку!)
Отзыв оставил: Алена Войтиховская
Зарегистрирован в: Facebook

Спасибо https://video-vesillia.com.ua, за качественную съемку свадьбы! Все важные, яркие моменты запечатлены, видео качественное в широком формате. Работа выполнена профессионально.
Отзыв оставил: Александр Грудина
Зарегистрирован в: Facebook

Дуже хороший весільний відеооператор. Я задоволена що замовела його на вашому сайті https://video-vesillia.com.ua. Всім рекомендую його. Я сама замовляла відео зйомку на весілля свого сина, задоволені відеозйомкою залишилися всі.
Отзыв оставил: Ирина Нестерова
Зарегистрирован в: Facebook

Дякую за вашу старанну працю. Ми дуже задоволені що запросили знімати весілля саме вас. Весільне відео вийшло дуже красиве і ми як зірки в кінострічці)
Отзыв оставил: Вика Лапушева
Зарегистрирован в: Facebook

Робота відеооператора прекрасна. Славко ти просто супер! Дуже вдалі ракурси, жодного важливого моменту весілля не пропущено. Спасибі величезне за збережені щасливі моменти нашої родини.
Отзыв оставил: Александра Косьмин
Зарегистрирован в: Facebook

Хороший оператор, спасибі за гарне весільне відео! Моя дружина на десятому небі від відеозйомок весілля.) Аерозйомка просто неперевершена! А я там такий класний вийшов ніколи не міг подумати що я фотогенічний, ось що значить професійна техніка. Велике Дякую - Дякую..!
Отзыв оставил: Alex Kravin
Зарегистрирован в: Facebook

Я не очікувала, що наше весільне відео з виїзної церемонії, буде настільки прекрасним. Мені здається, що все настільки шикарно було, що не потрібні ні замки, ні конів, ніякої атрибутики. Просто ми та наші гості. Спасибі за ваш професіоналізм.
Отзыв оставил: Алекса Королева
Зарегистрирован в: Facebook

Дуже дякую за весільне відео. Дуже хороша Love story вийшла. Ми всією сім'єю подивилися, і нам всім дуже сподобалося. Всі такі красиві та щасливі на відео!
Отзыв оставил: Женя Налитова
Зарегистрирован в: Facebook