Ми в соціальних мережах. Підпишися!

Гарний відеоролик про ідеальне весілля


Одруження - найважливіший день у житті закоханих, який стає першою важливою датою для них. Взявши один одного за руку, наречена з нареченим стають на весільний рушник, обіцяючи в мирі та злагоді, підтримуючи один одного в горі і радості, прожити багато щасливих років. Саме тому молодятам хочеться, щоб відео весілля вийшло найкращим, найкрасивішим, цікавим, неповторним. Кожна пара мріє, щоб перегляд подібного матеріалу викликав бажання повернутися в щасливий день.

 відео весілля

Це стає важливим з кількох причин:

 • іноді запрошені родичі, друзі з певних причин не можуть відвідати банкет, але вони з величезним задоволенням переглянуть ролик;
 • історія кохання здатна відродити остигаючі під впливом побуту почуття;
 • спогади про важливу дату можна буде періодично поновлювати, переглядаючи відео весілля;
 • на річницю (особливо через кілька десятиліть) переглянути фільм про церемонію одруження буде дуже цікаво не тільки самому подружжю, але і родичам, дітям, онукам.

Все перераховане буде можливим тільки в тому випадку, якщо якість весільного відеоролика буде відмінною.

 

Кілька слів про якість відеозйомки

Історія кохання двох сердець – це якась лірична казка, яка прикрашає і супроводжуюча всю майбутнє сімейне життя молодят. Вона дійсно вийде вдалою, красивою цікавою, якщо відео весілля буде знято таким професіоналом як https://video-vesillia.com.ua, які відмінно знають свою справу. Такий фахівець докладе всіх своїх вмінь, зусиль задля створення найкращого, ідеального матеріалу. Саме такими є команда сайту video-vesillia.

Перш, ніж довірити стільки відповідальну зйомку людині, недавно став працювати в цій ніші, варто подумати про наслідки. Одруження – це неповторний момент, який неможливо ні повторити, ні відновити, ні продублювати. Втративши або записавши неякісно важливі моменти, оператор-початківець не зможе вставити їх в ролик. Але ж серед таких подій можуть виявитися не тільки конкурси, а й обмін обручками, перший танець молодят, привітання батьків та родичів. Економія – це добре, але не потрібно економити на пам'ятній зйомці, яку неможливо буде повторити ніколи.

 

Монтаж і запис

Відео весілля буде цікавим, якщо під час зйомки застосовувати різні техніки:

 • використовувати частково аерозйомку квадракоптером;
 • запросити кілька майстрів і зробити багатокамерний запис;
 • провести після урочистого дня відеозйомку в іншому місті, країні або в пам'ятних для молодят місцях.

Можна домовитися з майстром про різноманітні вставки (наприклад, 3-D слайд-шоу фотографій, музичному супроводі) під час монтажу ролика. Це доповнить фільм, зробить його цікавішим, мелодійнішим, романтичнішим.

 

Важливі нюанси

Договір з оператором з приводу відео весілля найкраще оформити в письмовому вигляді. У ньому варто обговорити, що б хотілося молодятам побачити в підсумковому відеоролику:

 • основні, важливі епізоди і події (обмін обручками, вінчання, привітання батьків, зустріч молодят і т.п.)
 • які пісні або музику хотілося б чути як супровід;
 • які конкурси, тости і привітання повинні бути зафіксовані на камеру;
 • вставки-спецефекти, які повинні і не повинні бути присутніми в кінцевому відеоролику.

Дуже важливо прописати час роботи майстра під час запису відео весілля (коли він повинен розпочати зйомку та до котрої години буде зайнятий), його зовнішній вигляд, а також остаточну вартість роботи. Такі пункти договору позбавлять наречену з нареченим від зайвих переживань, нервів і сліз.

Нехай весільний відеоролик піднімає настрій! Будьте щасливі!

Джерело: https://video-vesillia.com.ua

Увійти або Зареєструватися для того щоби залишити свій коментар.