Ми в соціальних мережах. Підпишися!

Найбільші три помилки наречених!


Більшість наречених організовують відео весілля вперше, тому не знають багатьох підводних каменів і допускаються типових помилок.

Сьогодні ми поговоримо про ТОП-3 помилок наречених при виборі весільних послуг.

Насправді це далеко не всі помилки молодят, які можна віднести до «класичних». З цієї статті ви довідаєтесь, чого уникати, щоб успішно обрати послуги на весілля. Отже, перша помилка:


Замовляти перше-ліпше


Чому не варто обирати перше-ліпше? Ймовірно, що, поспішаючи, ви не зможете добре ознайомитись з послугами, які вам пропонують. Ніколи не замовляйте поспіхом, у той самий день, коли побачили привабливий варіант. Ще раз обдумайте все зранку наступного дня. Не замовляйте декілька послуг одночасно і не плануйте декілька зустрічей з підрядниками на один день, адже такий марафон виснажить вас і ви не зможете тверезо оцінювати та вирішувати,чого хочете.


«Ще встигнемо»


Ще одна помилка, якої допускається багато наречених. Не раз молодята запитували нас про послуги відеозйомки, цікавились цінами. Певні дати розлітаються, як гарячі пиріжки, але деякі пари цього просто не розуміли. Вони хотіли замовити наші послуги, але особливо не поспішали. Якщо ваше весілля у вихідний день в розпал сезону, бронюйте професіоналів заздалегідь, адже декілька днів чи тиждень може вирішити питання - і ваша дата вже стане зайнятою!


Перебирачка


Якщо перебирати НАДТО багато варіантів, то просто-напросто вам це набридне і ви вже не будете бачити між ними різниці. Хоча дуже добре зважувати всі «за» та «проти», але не варто застрягати у своєму виборі на довгі тижні чи місяці. Визначте, що для вас найважливіше у даному аспекті та оцініть запропоновану послугу за своїми критеріями, співставте ціну та якість і замовляйте, якщо все влаштовує. Про те, як обрати кожну з послуг зокрема, ми дуже часто пишемо у наших статтях, щоб полегшити ваш вибір!

Джерело: https://video-vesillia.com.ua

Увійти або Зареєструватися для того щоби залишити свій коментар.