Ми в соціальних мережах. Підпишися!
Про нас
Про нас

Ми одружена молода пара молодих веселих весільних відеооператорів. Я, Ярослав та моя дружина Ліза, уже не перший рік займаємося професійною зйомкою на весіллях. Так склалося що ми разом допомагаємо молодятам у їхніх пошуках отримати першокласне відео на весілля або відзняти драматичну любовну історію так звану Love story. Ми, як ніхто інші розуміємо Ваші почуття, переживання та емоції адже не так давно були на вашому місці у виборі професіоналів в підготовці весілля. Як і кожна молода пара, ми хотіли щоб на нашому весіллі у всьому відзеркалювалося не перевершення яке приємно дивувало б довколишніх людей. Починаючи від самих елементарних речей до найважливіших, хотілося щоб у всьому був ідеал. Для цього потрібно докласти чимало старань, але тут не обійтися без допомоги людей які вам професійно допоможуть. Ці люди знають свою роботу. Якщо ви на нашому сайті: Video-Vesillia.com.ua, отже ви вибираєте Весільного відеооператора так званого відеографа на своє весілля.

А зараз трішки поговорімо про весільних відеооператорів, та на що слід звернути увагу при виборі весільно відеооператора?

1-Можливо в першу чергу ви захочете ознайомитися з його роботами переглянути на власні очі. Це правильний підхід, адже тільки по його роботах Ви зумієте відрізнити професіоналізм. Наші роботи Ви зможете порівняти та переглянути вони знаходяться на головній сторінці, або просто перейдіть за цим посиланнями клікнувши мишкою на розділ:

2-Після того як ви ознайомилися з нашими роботами, мабуть, у Вас виникне питання що до вартості весільної відеозйомки. Наші ціни є відкриті та адекватні, їх можна переглянути у розділі: Ціна. Знімаючи матеріал ми допомагаємо вам формувати сценарій будувати сюжети відповідно до ситуації. На сайти ми звісно не виставляємо повний перелік робіт, але його можна погодити при особистій зустрічі або через телефон.

Проводячи відеозйомку ми використовуємо якісну операторську техніку що відрізняє якість робіт з поміж інших. Все для замовника. Також ми використовуємо аерозйомку - це зйомка з висоти за допомогою квадрокоптера. Вона передає відчуття польоту. Ви бачили як оператори знімають но одну камеру, а що скажете якщо ми вас знімемо з двох або навіть трьох відеокамер? Дивлячись двох та трьох камерне відео ви не зможете відрізнити якість роботи від голлівудських фільмів. Кольорокорекція та багато додаткових моментів професійної весільної відеозйомки перетворять ваше весілля у справжній романтичний фільм яким ви будете насолоджуватися та з гордістю показувати усім.

3-У нас є досвід роботи по Україні та за кордоном. Ми не рідко Їздимо щоб зняти лав сторі у Парижі та інших країнах. Ознайомитися з відгуками людей ви завжди зможете на нашій сторінці: Відгуки. Ми завжди задоволені коли вам до вподоби наша праця і приємні слова за виконану роботу це краще усякої грошової винагороди.

Порядність та чесність з клієнтами не від'ємна частка нашої роботи. Ми хочемо краще Вас зрозуміти щоб усі залишилися задоволеними від результату. Працюючи у нашій команді ми перетворимо буденні кадри з життя у захопливу казкову подорож що чекає кожну молоду пару, адже ваша казка тільки но починається. 

P.S. Bulka Jaroslav & Bylka Liza