Ми в соціальних мережах. Підпишися!

Ознайомитися та залишити відгук про Весільну відеозйомку компанії Video-Vesillia.com.ua.

Or log in with...

Дуже гарна відеозйомка з весілля моєї подруги. Творчі майстри свого діла. Робота виконана з любовью. Дякую весільним відеооператорам Video-Vesillia.com.ua. Ви справді професіонали своєї справи...
Відгук залишив: Елена Ярошенко
Зареєстрований в: Facebook

Спасибі Вам велике за весільне відео на замовлення та виконану роботу. Відео з весілля вийшло шедевральним. Всі найважливіші моменти зняли красиво і сама весільна відеозйомка якісна. Я звичайно не професіонал, але відео торжества вийшло як цікавий фільм. Із задоволенням переглядаємо всією сім'єю.
Відгук залишив: Irina Mayer
Зареєстрований в: Facebook

Велике спасибі оператору Ярославу та Лізі, за зйомку нашого весілля. Ви професіонал своєї справи. Я обовязково буду рекомендувати ваші послуги весільного відеооператора усім своїм друзям. П.С. Дякую за знижку!)
Відгук залишив: Алена Войтиховская
Зареєстрований в: Facebook

Спасибо https://video-vesillia.com.ua, за качественную съемку свадьбы! Все важные, яркие моменты запечатлены, видео качественное в широком формате. Работа выполнена профессионально.
Відгук залишив: Александр Грудина
Зареєстрований в: Facebook

Дуже хороший весільний відеооператор. Я задоволена що замовела його на вашому сайті https://video-vesillia.com.ua. Всім рекомендую його. Я сама замовляла відео зйомку на весілля свого сина, задоволені відеозйомкою залишилися всі.
Відгук залишив: Ирина Нестерова
Зареєстрований в: Facebook

Дякую за вашу старанну працю. Ми дуже задоволені що запросили знімати весілля саме вас. Весільне відео вийшло дуже красиве і ми як зірки в кінострічці)
Відгук залишив: Вика Лапушева
Зареєстрований в: Facebook

Робота відеооператора прекрасна. Славко ти просто супер! Дуже вдалі ракурси, жодного важливого моменту весілля не пропущено. Спасибі величезне за збережені щасливі моменти нашої родини.
Відгук залишив: Александра Косьмин
Зареєстрований в: Facebook

Хороший оператор, спасибі за гарне весільне відео! Моя дружина на десятому небі від відеозйомок весілля.) Аерозйомка просто неперевершена! А я там такий класний вийшов ніколи не міг подумати що я фотогенічний, ось що значить професійна техніка. Велике Дякую - Дякую..!
Відгук залишив: Alex Kravin
Зареєстрований в: Facebook

Я не очікувала, що наше весільне відео з виїзної церемонії, буде настільки прекрасним. Мені здається, що все настільки шикарно було, що не потрібні ні замки, ні конів, ніякої атрибутики. Просто ми та наші гості. Спасибі за ваш професіоналізм.
Відгук залишив: Алекса Королева
Зареєстрований в: Facebook

Дуже дякую за весільне відео. Дуже хороша Love story вийшла. Ми всією сім'єю подивилися, і нам всім дуже сподобалося. Всі такі красиві та щасливі на відео!
Відгук залишив: Женя Налитова
Зареєстрований в: Facebook