Ми в соціальних мережах. Підпишися!

Різноманіття цін на весільне відео


Чудово, якщо за якістю відеозйомка весілля і ціна відповідні. Адже зйомка весільного відео – послуга, яку часто замовляють молодята, щоб мати можливість через багато років переглянути події важливої дати, повернути час назад. За допомогою неї навіть через 25 або 50 років на срібній або золотий річниці буде можливість показати дітям, онукам, якими їх родичі були молодими.

Ця відеозйомка весілля, ціна якої, можливо, здається на даний момент молодятам високою і невиправданою, стане справжньою знахідкою, коли побут спробує порушити ідилію, вносячи свої корективи в подружні відносини. Адже спільний перегляд ролика про головний дні в житті кожної пари здатний викликати шквал позитивних емоцій, внести у відносини романтику, повернути вогонь в очі подружжя.

Як оцінюється робота?

Якісно зняте відео про день одруження – це пам'ять на все життя. Саме тому зазвичай, якісно проведена і змонтована відеозйомка весілля, і ціна її буде досить високою. На останню безпосередньо впливає багато факторів. Незважаючи на те, що іноді цінова політика відео-операторів не зовсім зрозуміла, можна виділити кілька головних причин, що на неї впливають.

Залежно від того, яка планується церемонія одруження, де саме буде відбуватися відеозйомка весілля, і ціна сформується на вартість послуги. Також будуть впливати такі параметри:

  • тривалысть зйомки;
  • погодні умови, в яких доводиться працювати фахівцеві;
  • введення різних спецефектів, вставок в змонтований фільм;
  • проведення запису одним або одночасно кількома операторами;
  • кількість задіяної при зйомці апаратури.

При цьому відеозйомка весілля і ціна на неї можуть бути абсолютно різними. Зазвичай більш досвідчені професіонали беруть за роботу велику суму. Хоча далеко не завжди майстри пропонують хорошу роботу при високій її оплаті, як і високої якості ролики можуть записувати ще поки не дуже відомі оператори за цілком прийнятними цінами (адже вони тільки напрацьовують клієнтурної базу). Правда, варто пам'ятати в такому випадку про ймовірність великої кількості помилок при записі, які бувають, звичайно ж, у всіх, але особливо у новачків.

На що слід звертати увагу

Обговорити деталі роботи з відео-оператором потрібно при особистій зустрічі. З'ясовуючи, яка буде відеозйомка весілля і ціна роботи, варто звернути увагу на такі важливі нюанси:

  • зовнішній вигляд майстра на торжестві;
  • час початку, а також закінчення його роботи;
  • точна сума оплати;
  • термін здачі матеріалу.

Щоб уникнути зіпсованого настрою у найсвітліший день, краще за все, щоб відеозйомка весілля і ціна за неї обговорювалися з майстром заздалегідь, причому всі важливі моменти варто зафіксувати письмово. Це допоможе уникнути непотрібних образ, претензій з обох сторін.

Тож нехай день, коли під дзвін келихів молодятам кричать: «Гірко», - стане лише початком щасливої, благополучної, повної любові сімейного життя!

Джерело: https://video-vesillia.com.ua

Увійти або Зареєструватися для того щоби залишити свій коментар.