Ми в соціальних мережах. Підпишися!
SDE-Весільні відеоролики

Весільний ролик у день весілля Same Day Edit

SDE або - "Same Day Edit" що дослівно означає -"монтаж в той же день". Весільний відеооператор змонтує відеоролик у той же день і зуміє його показати вашим гостям на Вашому весіллі, вивівши на великий екран або проектор. Уявіть собі найкращі моменти весільної відеозйомки з Вами та вашими близькими у той же день. Нещодавно вони дарували вам квіти зустрічали та вітали Вас, а тепер у цей самий день буквально за декілька годин можна разом з гостями переглянути відео ролик про події весільного дня, під час святкового застілля. Від такого перехоплює дух. Найкращі SDE відео ролики на сайті www.Video-Vesillia.com.ua.

Як все це відбувається?


Спершу відбувається процес відеозйомки початку дня молодять, їхня зустріч, розписка, привітання. Сцен безліч, починаючи від привітань до цікавих подорожей та прогулянок містом та емоційних розповідей коханих. Після приїзду на бенкет в операторів починається монтаж та обробка при чому другий відеооператор продовжує відеозйомку весілля.

Показ SDE весільного ролика на банкеті


При завершенні святкування, уже всі головні моменти відзняті на відео і змонтовані та підкориговані, а весільний SDE кліп готовий та демонструється усім присутнім. Запановує тиша, усі стають свідками прем'єри - SDE-відеоролика, де головними персонажами є молодята. Перед очима промелькають яскраві та незабутні миті цього дня що запам'ятаються їм надовго. Молодятам надається можливість побачити себе зі сторони, не так як раніше, тепер вони основні герої свого фільму. SDE-ролик передасть в тисячу разів сильніші емоції Вам та близьким, ніж будь яка весільна відеозйомка.

Приклади SDE роликів ви можете переглянути нижче:

SDE - Mykola&Oksana

SDE - Dima&Natalia

SDE - Max&Sasha

Замовити послугу

Вкажіть деталі замовлення, заповнивши форму


CAPTCHA

Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.