Ми в соціальних мережах. Підпишися!
Весільні відео кліпи

Авторські весільні відео роботи - Wedding Highlight

Що таке весільний кліп?

Весільний відеокліп або Wedding Highlights, як його ще часто називають – це найяскравіші моменти з Вашого весільного дня. Такий ролик переважно триває 3-5 хвилин під одну мелодію та містить найкращі відзняті кадри.

Для чого потрібен весільний кліп (Wedding Highlights)?

Буває, що ми чуємо від деяких молодят, або від їхніх батьків наступне: “Головне, щоб було все в довгому фільмі, а це “коротеньке” – то вже як вийде”. З одного боку правильність такого погляду в тому, що саме довгий фільм передає урочистість весільного дня, повноту усіх церемоній та сказаних обітниць. Якісно виготовлений весільний фільм допомагає зануритись в атмосферу весілля і скуштувати його сповна. Однак, Wedding Highlights – це те, що ніколи не набридне передивлятись знову і знову, показувати друзям і викладати у соціальні мережі. У ньому – усі найсоковитіші моменти Вашого відео весілля.

Як виготовити якісний весільний відеокліп?

Відомо, що відеозйомка весілля - це мистецтво. Адже саме мистецтво може зворушити до сліз. Торкнутись серця неможливо через звичайний відеоряд і музичний супровід. Коли ми віддаємо роботу, то любимо показувати своїм молодятам в першу чергу саме короткий кліп та бачимо, як вони дивляться його, затамувавши подих. Кожен відеооператор знає, що виготовлення Весільний кліп – це нелегка робота, яка потребує натхнення, смаку, творчого хисту, емоційних вкладень, колективної співпраці та колосальних зусиль. Однак, у ньому є ще дещо більше – відображення Ваших почуттів, те, якими ви були, коли одружувались. Результат у вигляді якісного весільного кліпу можна насправді назвати витвором мистецтва.

Що потрібно від вас?

Якщо сказати одним словом – бажання. Бажання усміхатись на весіллі увесь день, тобто допомогти нам зафіксувати вас щасливими на кожному кадрі. Бажання виділити час на додаткову відеозйомку та пошук красивих та мальовничих місць в окремий день. Бажання співпрацювати з нами та прислухатись до наших порад та підказок. Ми хочемо, щоб Ваш весільний відеокліп був найкращим спогадом про найщасливіший день у Вашому житті та зробимо для цього все можливе.

Красиві весільні відео кліпи з найкращими моментами на: www.Video-Vesillia.com.ua. Неперевершена відеооперторська студія твого щастя. Зразки наших робіт подано нижче.

Wedding in Germany - Irina&Philipp

Wedding Clip - Andriana&Yura

Wedding day - Diana+Viktor

Wedding Clip - Roman&Natalya

Vita&Yura

Wedding clip - Roman&Lyana

Замовити послугу

Вкажіть деталі замовлення, заповнивши форму


CAPTCHA

Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.